Szycie na miarę

"Szycie na miarę" to wyjątkowy program, dający możliwość stworzenia swojego ubrania. 
Klient dokonuje wyboru formy z szerokiej gamy modeli, decyduje o rodzaju tkaniny i dodatków. Aby zamówić ubranie w usłudze "szycie na miarę", personel naszego salonu dokonuje pomiaru klienta na podstawie bazy standardowych wzorów. Wybiera, ten który najbardziej odpowiada pomiarom klienta i nanosi poprawki.

 "szycie na miarę" pozwala klientowi uczestniczyć w tworzeniu odzieży od fasonu, poprzez wybór tkaniny, aż do skomponowania wszystkich dodatków.
 

 Na każdym etapie produkcji począwszy od indywidualnego projektu , poprzez stworzenie konstrukcji do wyszycia finalnego garnituru krawiec kontroluje produkt aby spełnił on najwyższe wymagania klientów. zadbamy o każdy nawet najdrobniejszy szczegół garnituru dzięki temu klient ma pewność,że jego strój będzie wyjątkowy i niepowtarzalny. 

Kolejną zaletą programu jest możliwość przymierzenia i obejrzenia gotowego produktu z kolekcji w innym rozmiarze, a później dostosowanie go do swojej figury.
Szyjemy wyłącznie z naszych materiałów, które pochodzą z renomowanych fabryk z całego świata m.in. z Włoch, Francji, Portugalii, Turcji, Hiszpanii. Tkaniny, z których wykonujemy ubranie, to różnorodne materiały o wysokiej jakości.

 Raz stworzony specjalnie dla klienta szablon pozostaje w komputerowej bazie. Daje to klientowi możliwość ponownego zlecenia szycia na miarę w każdej chwili, bez konieczności przyjazdu do siedziby firmy.

USZYJEMY DLA CIEBIE GARNITUR
NIEZALEŻNIE OD SYLWETKI I ROZMIARU!